Ana Sayfa Hakkımızda Referanslar İletişim Faydalılar Önerileriniz
 

UĞRUNA ÖLÜNENKURULUŞUMUZUN AMACIUĞRUNA ÖLÜNEN

 Özellikle kobiler olmak üzere tüm üretim ve hizmet işletmelerinin  verimliliğini, karlılığını  arttırmak ve kurumsallaşmasına  yardımcı olmaktır.

Bu  amaçla  şirketimiz Ocak - 2004 yılında kurulmuş, Kayseri Ticaret Odasına kaydını yaptırıp hizmet vermeye başlamıştır.

Bu kapsamda, kurumsallaşma adına şirketlerin, fabrikaların Üretim, Planlama, Satış, Satınalma, İnsan Kaynakları Sistemi, Kalite Yönetim Sistemlerinin Kurulması, Marka Tescillerinin Yapılması,Patent, Endüstriyel Kosgeb Kayıtları, SYH,Stratejik Yol Haritası Doldurulması, YDTF Doldurulması, Tasarım Tescili, Kapasite Raporu, Hizmet Yeri Yeterlilik, ISO9001:2008,ISO22000,ISO18000, ISO14001, Haccp, Ohsas, TSE Ürün Belgelendirilmesi,Web Tasarım, Yayınlama, İsim Tescillerinin Yapılması, Dahilde İşlem Belgeleri,Sanayi Sicil Belgesi Hazırlanması, Sanayi Odalarına, Ticaret Odalarına, İhracaatçı Birliklerine Kayıt İşlemleri ,Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik,Garanti Belgesi,elektronik imza sertifikaları alınması,İş Güvenliği Eğitimi, Tehlike ve Risk Analizi, Acil Eylem Planlarının Hazırlanması Başlıca Faaliyetlerimizdir.

Bunların Dışında  Kuruluşların özel istek projeleri de yapılmaktadır.Olurluluk Raporları (Fizibilite Raporları), Fabrika Yerleşimi, Müşteri Memnuniyeti Sistemlerinin Kurulması ve de daha özel kuruluşunuzla ilgili Mühendislik  istekleriniz.

Ek  olarak  4857  sayılı işkanununda  belirtildiği  üzere ;

                                  1. Sanayiden sayılan,                                                                                    
                                  2. En az elli  işçi çalıştıran,                                                                            
                                  3. Yıl içersinde sürekli olarak en az   6 (altı) ay çalışan işletmeler  "İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI"   bulundurmak zorundadır.

Bu kapsamda,   Çalışma ve Sosyal Güvenlik  Bakanlığından gerekli eğitimleri alarak, sınav sonucu başarılan  ve sertifika sahibi  kuruluşumuz çalışanları da mevcuttur.